Boshotel Vlodrop
Accommodatie
8-daagse Groepsreis (Nederlandstalig)
Vanuit het Boshotel Vlodrop, gelegen tegen de Duitse grens aan, geniet u van een week Limburgse gastvrijheid. Met de ‘Geluksexpress’ verkennen we Nationaal Park ‘de Meinweg’, een beschermd natuurgebied met heide, vennen en beekdalen. We maken een busrondrit door het Zuid-Limburgse heuvelland met zicht op steile hellingbossen, uit mergel opgetrokken kastelen en prachtige landhuizen terwijl we luisteren naar de verhalen van de gids. Na een tussenstop in Vaals vervolgen we de route door het prachtige landschap en maken we onderweg een stop bij het 'graf met de handjes', unieke symboliek. Maasbracht is de opstapplaats voor een rondvaarttocht over de Maasplassen terwijl u geniet van een High Tea. In het kloosterdorp Steyl bezoeken we het Missiemuseum met zijn historische inrichting van volkenkundige voorwerpen, opgezette dieren en kleurrijke vlinders. Laat u zich verrassen door de schoonheid van de natuur, historie en rust met uitzicht over de Maas.
Aangepast
Deze reis is geschikt voor u als u alleen met behulp van de rollator kleine stukjes, tot een kwartier, zelfstandig kunt lopen. U bent zowel binnen- als buitenhuis geheel afhankelijk van uw rollator.
Ik stel graag een persoonlijke reis op maat voor u samen, geheel gebaseerd op uw reiswensen. Neem gerust contact met mij op.
Wij helpen u graag met het samenstellen van uw reis op de door u gewenste datum.
Maak een afspraak op kantoor of bij u aan huis