Hotel Restaurant De Oringer Marke
Accommodatie
8-daagse Groepsreis (Nederlandstalig)
In het Drentse brinkdorp Odoorn geniet u van rust en een heerlijk verblijf in De Oringer Marke, gelegen op de zuidoostelijke punt van de Hondsrug. Drenthe blijft de provincie van beschermde dorpsgezichten, heiden, bossen en beekdalen. Bustochten voeren ons door het Zuidoosten van Drenthe waarbij we de van Gogh-route volgen. In de regio Oldambt, een gebied in Oost-Groningen, horen we van de lokale gids boeiende verhalen over het ‘vergeten land’, de graanrepubliek en ’huilende bruiden’. Het idyllische museum Royal Goedewaagen, door vrijwilligers gerund, toont prachtige stukken keramiek en aardewerk. Met een bezoek aan de vesting Bourtange en het Gevangenismuseum in Veenhuizen belooft het een mooie week in Drenthe te worden in goed gezelschap.
Rustig
Deze reis is geschikt voor u als u af en toe steun bij het wandelen nodig heeft. U kunt tot een half uur lopen, eventueel met (wandel)stok/kruk of rollator. Zonder hulpmiddelen kunt u zelfstandig kleine stukjes lopen in bijv. het hotel.
Ik stel graag een persoonlijke reis op maat voor u samen, geheel gebaseerd op uw reiswensen. Neem gerust contact met mij op.
Wij helpen u graag met het samenstellen van uw reis op de door u gewenste datum.
Maak een afspraak op kantoor of bij u aan huis