Boshotel Vlodrop
Accommodatie
8-daagse Groepsreis (Nederlandstalig)
Vanuit het Boshotel Vlodrop, gelegen tegen de Duitse grens aan, geniet u van een week Limburgse gastvrijheid. Met de ‘Geluksexpress’ verkennen we Nationaal Park ‘de Meinweg’, een beschermd natuurgebied met heide, vennen en beekdalen. De Kasteeltuinen van Arcen staan weer prachtig in bloei, een genot om hier met een gids doorheen te lopen. Maasbracht is de opstapplaats voor een rondvaarttocht over de Maasplassen terwijl u geniet van een High Tea. In het kloosterdorp Steyl bezoeken we het Missiemuseum met zijn historische inrichting van volkenkundige voorwerpen, opgezette dieren en kleurrijke vlinders. Laat u zich verrassen door de schoonheid van de natuur, historie en rust met uitzicht over de Maas.
Rustig
Deze reis is geschikt voor u als u af en toe steun bij het wandelen nodig heeft. U kunt tot een half uur lopen, eventueel met (wandel)stok/kruk of rollator. Zonder hulpmiddelen kunt u zelfstandig kleine stukjes lopen in bijv. het hotel.
Ik stel graag een persoonlijke reis op maat voor u samen, geheel gebaseerd op uw reiswensen. Neem gerust contact met mij op.
Wij helpen u graag met het samenstellen van uw reis op de door u gewenste datum.
Maak een afspraak op kantoor of bij u aan huis