Hotel Wellington & Spa Madrid

Accommodatie
Culture

Het in het hart van de statige wijk Salamanca gelegen 5-sterrenhotel Wellington behoort tot de meest iconische hotels in de Spaanse hoofdstad. Het historische hotel is onlangs gerenoveerd en biedt nu nog meer comfort en exclusiviteit, van kamers die zich geheel laten plooien naar de behoeften van alle gasten tot een ultramoderne sport- en wellnessclub, met een buitenzwembad dat in de zomer geopend is.

Het hotel vormt de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan Madrid. Het Retiro Park bevindt zich letterlijk om de hoek en op slechts een paar minuten treft u de meest luxueuze winkels aan de “Madrid Golden Mile” en de bekende Kunstdriehoek met het Prado Museum, het Thyssen Museum en het Reina Sofía National Art Center.

Ook voor een gastronomische ervaring bent u bij Hotel Wellington aan het juiste adres. Het hotel heeft een meervoudig restaurantaanbod dat het beste van de Japanse keuken biedt in restaurant Ricardo Sanz Wellington, bekroond met een Michelin-ster, en exclusieve culinaire ervaringen in restaurant La Llave de Oro.

Highlights

  • Ligging in het hart van de wijk Salamanca
  • Gastronomisch aanbod

Voorzieningen

  • Wellness & Spa
  • Verwarmd buitenbad
  • Stomerij
  • Wifi
Reizen

Gerelateerd reisaanbod

Reizen

Benieuwd naar andere reizen?

Bekijk ons complete aanbod

IN Spired

Vraag voor extra inspiratie het gratis reismagazine aan.

Magazine aanvragen